20.8 C
Скопје
02:04 - 18 јуни, 2024

Ознака : кладилница

Ви ПрепорачувамеКолумниСлајдер

Да се кладиш на погрешни „типови“ и да добиеш, ееее тоа се вика ќар од небо

Горан Величковски
Живеачкава е жива смешка. Да се кладиш на погрешни „типови“ и да добиеш, ееее тоа се вика ќар од небо.   Драмата почнува во дневна соба....