20.8 C
Скопје
02:09 - 18 јуни, 2024

Ознака : кика

БалканВи ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПСлајдерСцена

(ВИДЕО) ПРЕД САМОУБИСТВОТО КИКА ОБЈАВИЛА ПОТРЕСНА СНИМКА: Злобни коментари и навреди на сметка на српската инфлуенсерка чиј живот заврши трагично

К.А.
Пред неколку дена веста дека српската јутјуберка и инфлуенсерка Кристина Кика Ѓукиќ извршила самоубиство го потресе регионот. Оттогаш не стивнуваат објавите и коментарите за трагичната...