23.8 C
Скопје
19:53 - 14 јуни, 2024

Ознака : ки кардашијан

Здрави навики

Ким Кардашијан: Ќе ви покажам слики од мојата оштетена кожа кога ќе ја тргнев лепливата лента (ФОТО)

Igor
Ријалити ѕвездата Ким Кардашијан (39), последниве 12 години направи бројни естетски корекции кои се видливи на прв поглед, а за убавина би направила навистина сè....