22.8 C
Скопје
20:22 - 14 јуни, 2024

Ознака : кејти џејкобс

Женски печатСлајдерЧудесни жени

(ФОТО) „ПОЧЕТНИЧКА СРЕЌА“: Првпат стапнува на модната писта на 57 години

И. Т.
Актерка, претприемачка и модел која живее во Калифорнија и ги крши сите предрасуди поврзани со годините. Кејти за првпат излезе на модната писта на 57-годишна...