03:01 - 23 јуни, 2024

Ознака : касета

БалканВи ПрепорачувамеСцена

Пејачката Тајчи емотивно за средба со обожавателка: Ѝ се потпишав на моја касета од 1991 година! (ФОТО)

Еспресо
Татјана Камерон (49), уште попозната како Тајчи, на својот профил на социјалните мрежи им се пофали на своите следбеници како на еден свој концерт запознала...