20.8 C
Скопје
07:26 - 13 јуни, 2024

Ознака : капетан америка

СветСцена

Моли Фицџералд од „Капетан Америка“ ја уби мајка си!

Слободен Печат
Американската актерка Моли Фицџералд (38) била уапсена вчера вечер кога полицијата открила дека таа ја убила својата мајка. Актерката која е дел од хитот „Капетан...