Ознака : камили јансен

Свет Сцена

Синот на Џони Деп избегнува да биде во центар на внимание, но папараците се упорни (ФОТО)

Еспресо
Џек Деп, 18-годишниот син на Џони Деп e фотографиран додека шета со неговата девојка, 20-годишната манекенката Камили Јансен во Париз. Џек, кого Џони Деп го...