19.8 C
Скопје
02:38 - 18 јуни, 2024

Ознака : калуш оркестра

Ви ПрепорачувамеЕспресоСветСлајдерСцена

Вирално видео: Украински војник ја пее победничката песна на Евровизија, додека одекнуваат бомби

Еспресо
Снимката од украинскиот војник кој ја пее песната на „Калуш оркестра“ додека во далечината се слушаат експлозии ги трогна следбениците на социјалните мрежи. „Честитки до...