6.8 C
Скопје
06:14 - 4 март, 2024

Ознака : Калина Ковачевиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

„Целиот живот ми помина низ глава, не се плашев“: Калина Ковачевиќ ја опишува клиничката смрт и нејзината борба за живот

Еспресо
Пред неколку години убавата глумица Калина Ковачевиќ водеше битка за своето здравје. Борбата за живот на познатата актерка се случи пред 12 години кога таа...