21.8 C
Скопје
07:55 - 24 јуни, 2024

Ознака : кајрова

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Том Круз и Русинката Кајрова под ист кров во Лондон, во стан „тежок“ десет милиони фунти: Децата на Круз среќни што татко им нашол љубов

Еспресо
Холивудскиот актер Том Круз и руската богаташка Елина Кајрова се уште ја држат врста во строга приватност. Според пријателите блиски на двојката, Круз и Кајрова...