10.8 C
Скопје
20:57 - 28 февруари, 2024

Том Круз и Русинката Кајрова под ист кров во Лондон, во стан „тежок“ десет милиони фунти: Децата на Круз среќни што татко им нашол љубов

Холивудскиот актер Том Круз и руската богаташка Елина Кајрова се уште ја држат врста во строга приватност.

Според пријателите блиски на двојката, Круз и Кајрова особено се зближиле последниве недели, а холивудската ѕвезда често ноќева во нејзиниот раскошен стан од 10 милиони фунти во Најтсбриџ, Лондон.

Парот дури присуствуваше заедно и на настанот Лондонс еар ембјуланс, организиран од добротворна организација, каде што се дружеа со членовите на кралското семејство, вклучувајќи го и принцот Вилијам.

„Во кругот на Елсина е добро познато дека таа и Том сега се предмет на зборување“, открил извор близок до парот. „Тие многу се зближија во изминатите неколку недели, но многу внимаваат да не бидат фотографирани заедно бидејќи сакаат да ја задржат својата приватност“.

И покрај статусот на ѕвезда од А-листата, Круз и Кајрова се чини дека уживаат во едноставните задоволства на животот, често вечерајќи во ексклузивни ресторани во Лондон и лежерно шетаат низ Хајд Парк – иако „маскирани“ за да избегнат несакано внимание.

Романсата на двојката првпат стана предмет на зборување кога тие го направија своето јавно деби на забава во декември, при што извори ексклузивно рекоа за Us Weekly дека тие тајно се забавуваат „веќе некое време“.

Најстарите деца на Круз, Изабела и Конор, наводно ја поддржуваат врската и се воодушевени што гледаат дека нивниот татко повторно нашол љубов.

Слични објави

(Видео) Јована Јеремиќ провоцира: Ги покажа градите и задникот додека вежбаше

Еспресо

(Фото) Огњен Амиџиќ не изгледа на себе: Водителот се појави со седа коса во емисија и ги шокираше гледачите

Еспресо

Покажа што значи добро да се омажиш: Ана Севиќ на снимањето на „Ѕвезде Гранда“ дојде со автомобил од 130 илјади евра

еспресо

Српска пејачка имала тежок живот: „Свирев на пазар за 300 денари“

Еспресо

Катарина Живковиќ се огласи по веста дека е бремена: Пејачката долго време сака да стане мајка

Еспресо

(Фото) Рада Манојловиќ има нов дечко: Снимена среде улица со мускулестиот љубовник

Еспресо
Се вчитува....