21.8 C
Скопје
01:34 - 16 јули, 2024

Ознака : кајли џнер

ЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

(Фото) Каква лавица! Кајли Џенер на ревијата на Скијапарели во издание убавицата и ѕверот, инспириција од „Божествената комедија“ на Данте

Еспресо
Кајли Џенер на ревијата на пролетна мода за колекција на францускиот бренд Schiaparelli се појави во црн фустан со плишано животно во форма на лавовска...