19.8 C
Скопје
22:01 - 14 јуни, 2024

Ознака : Каи

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

ФОТО: Ова е Каи: Актерката Нина Деан го покажа синчето!

Васко Спасоски
Македонската актерка Нина Деан на почетокот на месец мај се реализираше во улогата на мајка и на свет го донесе синот Каи. Актерката не е...