26.8 C
Скопје
09:31 - 13 јуни, 2024

Ознака : Кадино

Ви ПрепорачувамеДестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

(Фото) Креативци на цветните простори; во дворот на Габриела и Дејан каде фантазијата нема граници

Ј.К.Д.
Габриела Богдановска работи во „Зегин фарм“ како технички службеник. Но во слободно време голема страст ѝ се цвиќињата, па оттука не нè чуди што дворот...