11.8 C
Скопје
07:45 - 15 април, 2024

Ознака : јосипа лица

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Јосипа Лисац за успехот на Пријовиќ: „Зборовите тука звучат глупаво“

Еспресо
Концертите на Александра Пријовиќ привлекуваат големо внимание, не само од публиката која ја опсипува со комплименти, туку и од јавните личности кои во голема мера...