11.8 C
Скопје
07:50 - 15 април, 2024

Ознака : јорданска кралица

ЕспресоСлајдер

Јорданската кралица ги трогна сите со својот говор на самитот во Лисабон – еве што порача една од најубавите жени во светот ВИДЕО

Еспресо
Убавата јорданска кралица Ранија, која моментално учествува на најголемата европска технолошка конференција, Web Summit во Лисабон, е вистински празник за очи поради нејзиниот атрактивен изглед...