25.8 C
Скопје
09:30 - 24 јуни, 2024

Ознака : јета

Ви ПрепорачувамеДестинации и ДегустацииСлајдер

(Фото сторија) Блеска дворот на Јета и Агрон Реџепи на брегот на Преспанско Езеро: Се грижат за дрвјата како за мали деца

Ј.К.Д
Во село Асамати во Преспа, на брегот на Преспанско Езеро, блеска дворот на Јета и Агрон Реџепи. Гсопоѓа Јета е вработена во Swisslion Agroplod Ресен,...