24.8 C
Скопје
08:51 - 13 јуни, 2024

Ознака : јелена кареуша

БалканСлајдерСцена

Ријана на Супербол го ископирала настапот на Карлеуша: Јелена тврди дека „не е поентата во копирањето, туку во доказот дека сме пред нив!“

Еспресо
Карлеуша тврди дека Ријана го ископирала нејзиниот настап од 2017 година, кога со Аца Лукас ја извела песната „Банкина“. – Не е поентата овде копирањето,...