9.8 C
Скопје
02:05 - 15 април, 2024

Ознака : јелена бин драи

БалканСлајдерСцена

ПО ПОСЛЕДНАТА ОБЈАВА Ѝ ИСЧЕЗНУВА ТРАГОТ: Каде ја снема манекенката Јелена Бин Драи?

Еспресо
Изминативе години, медиумите не престануваа да пишуваат за поранешната манекенка Јелена Бин Драи (41), а она што ја заинтригира јавноста е фактот што популарната поранешна...