22.8 C
Скопје
08:28 - 24 јуни, 2024

Ознака : јелен карлеуша

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Јелена Карлеуша за Драгана Мирковиќ: „Слободно јави ми се, не кревај раце од мене!“

еспресо
Јелена Карлеуша проговори за колешката Драгана Мирковиќ. Јелена истакна дека на естрадата има малку пријатели, но дека таа и Драгана секогаш се поддржуваат една со...