24.8 C
Скопје
08:48 - 13 јуни, 2024

Ознака : Јадранка Косор

БалканВи ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоСлајдерСцена

ВЕДРАНА РУДАН ЗА НОВАК ЃОКОВИЌ, ЈАДРАНКА КОСОР И ДИСКРИМИНАЦИЈАТА: Слепо верував во вакцини, епидемиолози, теории за соеви, денес сум сигурна дека…

М.Р.
Хрватската писателка Ведрана Рудан ја коментираше моменталната ситуација со Новак Ѓоковиќ во Мелбурн. Федералниот суд во Мелбурн ја поништи одлуката на австралиската влада за укинување...