14.8 C
Скопје
10:43 - 2 јуни, 2023

Ознака : изабела пан

Ви Препорачуваме Еспресо Интервју Слајдер

Изабела Јакимова Пан, актерка во подем: Самотничка која одлично глуми есктроверт

Мартина Петреска
Изабела Пан е актерка и едукатор која моментално работи со деца. Вљубеник е во небото и во чистиот воздух, кој тука, во Македонија, тешко го...