13.8 C
Скопје
09:33 - 28 февруари, 2024

Ознака : ит

Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдерЧудесни жени

Топ 10 Македонки во ИТ индустријата за 2022, според IT.mk

Еспресо
Порталот за информатичка технологија IT.mk објави листа на топ 10 жени од Македонија во ИТ индустријата, кои со своите успеси активно придонесуваат за зајакнување на...