5.8 C
Скопје
04:57 - 27 февруари, 2024

Ознака : хусеин

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Јорданскиот принц Хусеин се ожени со убава архитектка од Саудиска Арабија: Гламурна свадба со 1.700 вип гости

Еспресо
Принцот Хусеин и неговата свршеница Раџва Ал Саиф се венчаа во палатата Захран во Аман. Jordan’s Crown Prince Hussein ties the knot in royal wedding#CGTNAmerica...