10.8 C
Скопје
08:54 - 27 февруари, 2024

Ознака : халкбанк

ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

Студентски пакет „За чиста 10-ка“ на Халкбанк со низа бенефиции за идните академски граѓани

Еспресо
Како банка која постојано води грижа за потребите и барањата на различните категории граѓани, Халкбанк креираше нов производ наречен „За чиста10-ка“, овојпат наменет за студенти....