11.8 C
Скопје
21:59 - 29 февруари, 2024

Ознака : грицкање нокти

Ви ПрепорачувамеЗдравјеСлајдер

Како да се ослободите од лошата навика грицкање нокти?

Еспресо
Освен што е многу грда навика, таа е и многу опасна. Секој пат кога грицкаме нокти, ризикуваме да се заразиме со вируси и бактерии, што...