36.8 C
Скопје
16:25 - 18 јуни, 2024

Ознака : грдата бети

СветСцена

Се сомневаат дека се самоубил: Сценаристот на „Грдата Бети“ пронајден мртов во хотелска соба

Слободен печат
Силвио Хорта, автор на серијата „Грдата Бети“ е пронајден мртов во хотелска соба во Мајами со рани од огнено оружје. Полицијата смета дека извршил самоубиство,...
СветСцена

„Грдата Бети“ е бремена! (ФОТО)

Слободен Печат
Сите ја памтите по духовитата улога, но Бети Суарез денес не воопшто грда, туку израсна во прекрасна жена. Актерката Америка Ферера (35), која врвот на...