7.8 C
Скопје
04:14 - 28 февруари, 2024

Ознака : Големиот брат

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Почина Радашин од „Големиот брат“, добил сепса

Еспресо
Почина Радиша Миљковиќ – Радашин, еден од најпознатите учесници на регионалното реално шоу „Големиот брат“. Инаку, тој починал синоќа, во своето родно село Љуптен во...