24.8 C
Скопје
13:28 - 13 август, 2022

Ознака : филмски форум

Ви Препорачуваме Лајфстајл Секојдневие Филм и ТВ

Прв Интернационален Филмски Форум „Златна рамка 22“ за поддршка на македонската кинематографија

Еспресо
Девет директори од најрелевантните филмски национални институции во регионот пристигнаа во Скопје и ќе земат учество на првиот Интернационален Филмски Форум што ќе се одржи...