12.8 C
Скопје
08:13 - 15 април, 2024

Ознака : етно-поп дуото

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) ГО ИСТЕТОВИРА ЛИКОТ НА СВОЈОТ БРАТ: Мартин од „Некст тајм“ со трајна тетоважа од Стефан на својата рака

М.Р.
Познатиот гитарист и придружен вокал на етно-поп дуото од Скопје „Некст тајм“, Мартин Филиповски, вчера ги изненади своите бројни обожаватели со интересна фотографија на својот...