36.8 C
Скопје
18:32 - 18 јуни, 2024

Ознака : ема цептер

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Ќерката на познат српски бизнисмен позира без долна облека: По жешките фотографии со дечкото на јахтата

Еспресо
Посвоената ќерка на богатиот српски бизнисмен Филип Цептер, Ема Цептер, со недели не престанува да ја интригира јавноста. Познато е дека никого не остава рамнодушен...