20.8 C
Скопје
07:21 - 13 јуни, 2024

Ознака : џими батлер

СветСлајдерСцена

Како се развива врската на Шакира и Џими Батлер: „Ја засмејува“

Еспресо
Откриени свежи детали од новата романса на 46-годишната колумбиска пејачка Шакира, пишува US Weekly. Shakira and Miami Heat player Jimmy Butler are taking it slow...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Шакира има нов ѕвезден обожавател: Овојпат „фатена“ со ѕвездата на НБА

Еспресо
Животот на Шакира ѝ стана бурен откако таа пристигна во САД пред неколку месеци за трајно да се насели во Мајами со синовите Саша и...