19.8 C
Скопје
21:59 - 14 јуни, 2024

Ознака : Џим Тот

СветСлајдерСцена

Љубовната приказна на Рис Витерспун и Џим Тот: Остануваат блиски и понатаму, а Рис е блиска и со претходниот сопруг

Еспресо
Актерката Рис Витерспун и сопругот Џим Тот објавија дека се разведуваат по 12 години брак. Двајцата се појавија на Инстаграм во петокот на 24 март...