27.8 C
Скопје
10:13 - 13 јуни, 2024

Ознака : Џејмс Паркер

СветСлајдерСцена

СО КОЛКУ МАЖИ СПИЕЛА МАРАЈА КЕРИ? Ќе се збуните кога ќе ја прочитате бројката

М.Р.
Пејачката Мараја Кери беше во брак со актерот и водител Ник Кенон со кој има две деца. Веќе некое време е во врска со танчерот...