19.8 C
Скопје
22:04 - 14 јуни, 2024

Ознака : џед ло

СветСлајдерСцена

Џед Ло ужива во друштво на седмото дете од четвртата сопруга: Ја крие приватноста од јавност

Еспресо
Холивудскиот актер Џуд Ло (50) го доби седмото дете со четвртата сопруга. Актерот и неговата сопруга Филипа Коан се фотографирани со бебето во количка во...