6.8 C
Скопје
06:45 - 4 март, 2024

Ознака : дејан милиќевиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

„Бев ограбен во Македонија, не ми ги оставија ни гаќите“: Дејан Милиќевиќ открива кои Македонки му помогнале, а на што не сака да се сети!

Еспресо
Пoзнатиот српски фотограф Дејан Милиќевиќ во тв-емисија за прв пат проговори за непознати детали од неговиот приватен и деловен живот. Милиќевиќ се присети на својот...