11.8 C
Скопје
22:39 - 23 април, 2024

Ознака : деја дора

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Конфликт на тимовите на Теја Дора и на Јелена Карлеуша: „Нè украдоа“

еспресо
Теодора Павловска, алијас Теја Дора, ќе ја претставува Србија на овогодинешниот избор за песна на Евровизија во Малме, а нејзината песна „Рамонда“ и сценскиот настап...