3.8 C
Скопје
03:31 - 21 февруари, 2024

Ознака : цветни

Ви препорачуваме на СПЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

ЦВЕТНИ ИМИЊА ЗА ВАШЕТО БЕБЕНЦЕ: Од каде потекнуваат и какво е нивното значење

Ј.К.Д
Дали некогаш сте размислувале да му дадете на вашето детенце име според цвет? Цветните имиња се преубави и понекогаш имаат мистично значење. Ви носиме повеќе...