19.8 C
Скопје
02:42 - 18 јуни, 2024

Ознака : чоколадни коцки

Дестинации и Дегустации

Готово за 5 минути: Чоколадни коцки со ореви

Igor
СОСТОЈКИ: 250 гр шеќер 18 лажици вода 210 гр маргарин 150 гр мелени ореви 100 гр крупно сецкани ореви 250 гр мелени бисквити 100 гр...