23.8 C
Скопје
04:50 - 23 јуни, 2024

Ознака : чоколадна баклава

Дестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

(РЕЦЕПТ+ВИДЕО) ЧОКОЛАДНА БАКЛАВА: За своја душа и за гости!

Кате Божиновска
Имаме само еден збор за оваа чоколадна баклава – ПРЕВКУСНО! Овој десерт одлично се надополнува со шолја јако турско кафе и дефинтивно Ви препорачуваме да...