9.8 C
Скопје
07:29 - 15 април, 2024

Ознака : бритни гринер

Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

Американската кошаркарка Гринер се изјасни за виновна, обвинителството бара 9 ипол години затвор; Протест на Бајден

Еспресо
31-годишната олимписка шампионка беше уапсен во февруари на аеродромот во руската престолнина бидејќи кај неа беше пронајдено масло од канабис. Обвинителството побара 9 и пол...