11.8 C
Скопје
07:48 - 15 април, 2024

Ознака : бришење

Секојдневие

Поради фотографијата на која покажала премногу ги изгубила следбениците на Инстаграм! (ФОТО)

Еспресо
Бришењето на инстаграм-профилот беше тежок удар за тетовираната манекенка Амбер Лук од Квинсленд во Австралија, која поминала 6 години градејќи го, а ја следеле повеќе...