18:17 - 20 април, 2024

Ознака : брејк денс

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Неверојатна сцена во „Круна 5“: Кралот Чарлс своевремено играл брејкденс дотеран во елегантно одело

Еспресо
Тоа е толку неверојатна и неочекувана сцена што може само да замислите помислите:  креаторот на The Crown Питер Морган отиде малку подалеку. Во последните моменти...