18:13 - 20 април, 2024

Ознака : брајан рендал

СлајдерСцена

Сестрата на Сандра Булок откри како актерката се грижела за својот партнер пред неговата смрт

Еспресо
Брајан Рендал, долгогодишниот партнер на актерката Сандра Булок почина викендов на 57-годишна возраст по долга борба со амиотрофичната латерална склероза. Булок (59) го запознала фотографот...