10.8 C
Скопје
08:35 - 28 февруари, 2024

Ознака : божиќна реклама

СветСлајдерФилм и ТВ

Се појави првата божиќна реклама и веднаш ги налути гледачите: Ова е тотално лудило

еспресо
Без разлика дали го славите или не, на божиќните денови и сета еуфорија што ги придружува им се радуваат многу луѓето низ целиот свет, особено...