24.8 C
Скопје
12:59 - 14 април, 2024

Ознака : Борис Трајковски

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

Концертот на „МЕМОРИЈА“ се прфрла во спортската сала А1 Арена – „БОРИС ТРАЈКОВСКИ“

Еспресо
Заради најавата за невреме и  исклучително лоши временски услови на територијата на Скопје во сабота, 11 јуни 2022 година, закажаниот концерт под отворено небо на...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

На 9-ти мај најдобрите македонски диџеи во „Борис Трајковски“!

Васко Спасоски
Во услови кога целиот свет е во „карантин” и љубителите на добрата музика се приморани да седат дома и да ги почитуваат препораките на стручните...