15.8 C
Скопје
21:37 - 14 април, 2024

Ознака : Бојана Родиќ

Uncategorized

Синот на Лепа Брена во врска со балдската на Вељко Ражнатовиќ! (ФОТО)

Слободен печат
Стефан Живојиновиќ, синот на Лепа Брена, веќе четири месеци е во љубовна врска со Бојана Родиќ, инаку сестра на Богдана Родиќ, која пред две недели...