14.8 C
Скопје
08:47 - 15 април, 2024

Ознака : блажевиќ

Ви ПрепорачувамеЕспресоСветСлајдерСцена

Чиро Блажевиќ за тешката здравствена состојба: „Ракот ми се прошири на сите коски и на најстрашното место, секој миг може да умрам…“

Еспресо
Последните неколку месеци, јавноста а особено љубителите на спортот и фановите на Чиро, ја следат здравствената состојба на тренерот на сите тренери, Мирослав Чиро Блажевиќ,...