17.8 C
Скопје
14:08 - 27 февруари, 2024

Ознака : безвредни

Ви ПрепорачувамеЖивотни ПриказниСлајдер

Плач на девојка од Авганистан: Безвредна сум зашто сум родена во Авганистан, полека ќе умреме во историјата…

jasmina.kantardzieva
Очајувањето на авганистанското население откако Талибанците ја презедоа власта е повеќе од јасно од зборовите на една млада девојка од Авганистан, која објави видео на...