16.8 C
Скопје
15:13 - 27 февруари, 2024

Ознака : Бане Поповиќ

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Една од најубавите песни на Елена Велевска доби видеоспот: Нејзините машки фанови ќе уживаат кога ќе гледаат! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Познатата фолк-пејачка Елена Велевска конечно го објави новиот спот за песната „Говорот на телото“, песна која таа ја успеа уште во далечната 2003 година.  Песната...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Погледнете ексклузивни снимки: Елена Велевска во новиот спот како Моника Белучи (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Познатата фолк-пејачка Елена Велевска конечно ги заврати ракавите и веќе неколку дена го снима спотот за една од нејзините најубави песни во кариерата. Станува збор...